wtorek, 10 grudnia 2013

Nowa odsłona komody

Wiem, to nie będzie odkrywcze: aby odmienić oblicze starego mebla wystarczy wymienić uchwyty. Jednak dzielę się z Wami metamorfozą pewnego mebla.......
Mam taką ulubioną komodę z bardzo pojemnymi szufladami, które czasem wydają się mieć dna :) Stoi na niej adapter, i jest to dla nas wysokość idealna, bo nie trzeba się schylać i wyginać przy zmienianiu płyt. Do wczoraj komoda miała jedną wadę: toporne uchwyty, które nijak miały się do całej reszty:


Marzyłam o ceramicznych gałkach, najlepiej w różnych kształtach i kolorach. I wczoraj udało mi się kupić je za niska cenę 1,95 Eur za sztukę. Oczywiście od razu przystąpiłam do montażu, nie bacząc nawet na zrobienie zdjęcia "przed"....... A oto i efekty:

komoda z nowymi uchwytami i klatka dla ptaków

gałki ceramiczne
Moim zdaniem mebel nabrał teraz całkiem innego charakteru... zastanawiam się, czy nie zrobić też takiej Uchwytowej Rewolucji w kuchni..... A na koniec plakat z Dia de los Muertos, który zawisł w przedpokoju. Wraz z nim pojawiło się nieco koloru, być może to nowy kierunek na Nowy Rok...
 
plakat meksykańskie święto zmarłych
 

4 komentarze:

 1. Zrób Rewolucję uchwytową w kuchni, jest super. Masz fajne pomysły!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Piękne gałki ale ujrzałam też przepiękną klatkę koło komody :))

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Klatka stała wcześniej na balkonie, ale obawiałam się, że mogłaby źle znieść zimową aurę, więc póki co, "zimuje " w salonie.

   Usuń
 3. Fajna metamorfoza :) i ta klatka... :D

  Pozdrawiam, adzikowe pole...

  OdpowiedzUsuń

Będzie mi miło, jeśli zostawisz komentarz :)